'Winiarnia Zamojska Czerwona Porzeczka 750ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 191608_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wyborne wino owocowe produkowane z polskich owoców czerwonej porzeczki przez Winiarnię Zamojską. Delikatne o wytrawniejszym charakterze urzeka harmonią pomiędzy rześkością, a delikatnymi akcentami słodyczy.
W kieliszku wino przejawia refleksy delikatnego różu. Na podniebieniu urzeka lekkością i balansem ze zrównoważoną kwasowością i soczystym aromatem czerwonej porzeczki. Użyte owoce mają w sobie również bogactwo witaminy C, potasu oraz żelaza.
Winiarnia Zamojska Czerwona Porzeczka to wino, które dobrze sprawdzi się wyserwowane w towarzystwie cielęciny, grillowanych warzyw, a także delikatnych, mniej słodkich deserów. Lekkość i zrównoważony charakter sprawiają, że poradzi sobie także doskonale podczas niezobowiązujących spotkań z przyjaciółmi.
Parametry produktu
| Charakter | Półwytrawne (Demi-sec/semiseco/half dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Nie dotyczy - wino owocowe |
| Serwowanie | Czyste |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | IGT |
| Zawartość alkoholu | 9 % obj. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,4 kg |
| Region pochodzenia | Polska |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ambra brands ulica i numer: puławska 336 kod pocztowy i miasto: 02-091 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Wino z czerwonej porzeczki to fantastycznie zbalansowane czerwone wino o różowawej barwie. lekkie z dobrze zrównoważoną kwasowością. orzeźwiający smak czerwonej porzeczki w winie wysokiej klasy. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 150 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: