'Whisky sm an cnoc 12Y 40% 700 ml
Wystaw opinię o produkcie
Ancnoc 12 lat jest znany w szerokim świecie. Określany jest jako niezbędny w kolekcji każdego zbieracza whisky. Jest lekki i zarazem kompleksowy, gładki i wyzywający z licznymi zwrotami akcji dostarczających wielu zaskoczeń. Jest to trunek, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 300537
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Typ | Single malt |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szkocja |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak | Słodki, Owocowy, Klasyczny (classic) |
| Serwowanie | Czyste |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Szkocja |
| Temperatura przechowywania min - max | powyżej 0 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mv poland sp. z o.o. ulica i numer: przasnyska 6b kod pocztowy i miasto: 02-756 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 76 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: