'Whisky Grant's Triple Wood 40% 8YO 0,7L
Wystaw opinię o produkcie
Whisky premium, która leżakuje przez minimum 8 lat w trzech różnych typach beczek, co zapewnia jej bogaty, łagodny, owocowy jak i zrównoważony smak.
Idealny wariant dla konsumentów, którzy poszukują rocznikowego wariantu whisky odpowiadającego im pod względem ceny i smaku.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 128219
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Whisky premium, która leżakuje przez minimum 8 lat w trzech różnych typach beczek, co zapewnia jej bogaty, łagodny, owocowy jak i zrównoważony smak.
Idealny wariant dla konsumentów, którzy poszukują rocznikowego wariantu whisky odpowiadającego im pod względem ceny i smaku.
Parametry produktu
| Typ | Blended/pure malt Whisky (vatted Whisky) |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szkocja |
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
| Smak | Owocowy, Łagodny |
| Serwowanie | Aperitif |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CEDC International Sp. z o.o. Ulica i numer: Kowanowska 48 Kod pocztowy i miasto: 64-600 Oborniki Wlkp. PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 55 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 120 ml |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: