'Whisky Grant's Family Reserve 40% 1,5L X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 366970_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wielokrotnie nagradzana, najpopularniejsza whisky z rodziny Grant’s, od 1898 r. produkowana według tej samej, unikalnej receptury. Harmonijne połączenie 25 najlepszych whisky zbożowych i słodowych, w tym
m.in. Glenfiddich i Balvenie, składające się na aromat dojrzałych owoców, dobrze zbalansowaną słodycz wanilii i wyczuwalne dymne akcenty w tle.
Parametry produktu
| Typ | Blended/pure malt Whisky (vatted Whisky) |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szkocja |
| Pojemność | 1,5 l (dm³) |
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Serwowanie | Z lodem |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Szkocja |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,73 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CEDC International Sp. z o.o. Ulica i numer: Kowanowska 48 Kod pocztowy i miasto: 64-600 Oborniki Wlkp. PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 50 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: