'Whisky Glenlivet 15 YO 700 ml 40% X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 81160_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Single malt, od którego wszystko się zaczęło". W 1824 r. George Smith rozpoczął produkcję wyjątkowej whisky , która stała się źródłem inspiracji dla innych destylarni regionu - zwyczajowo nazywających swoje wyroby The Glenlivet. W 1884 r. podpisany został dokument wyróżniający produkty George'a Smitha, nadający jego destylarni pierwszą w regionie prawomocną licencję oraz – co najistotniejsze – wyłączność na posługiwanie się nazwą. Whisky The Glenlivet na zawsze zdefiniowała smak regionu Speyside. Od prawie 200 lat produkowana jest według oryginalnej receptury, co jest gwarancją jej delikatnego, złożonego aromatu i niepowtarzalnego charakteru.
15-letnia whisky The Glenlivet French Oak Reserve zachwyca wyrazistością uzyskaną dzięki procesowi dojrzewania w beczkach z francuskiego dębu z regionu Dordogne. Bogaty i egzotyczny charakter, interakcja owocowych i orzechowych aromatów.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szkocja |
|---|---|
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Serwowanie | Samodzielnie, Z lodem |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,27 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Wyborowa S.A. Pernod Ricard Ulica i numer: Janikowska 23 Kod pocztowy i miasto: 61-070 Poznań PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 40 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 17,5 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: