'Whisky Bruichladdich Port Charlotte 10 50% 700ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 321106_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Port Charlotte 10YO narodziła się na Islay, od pomysłu, przez destylację aż po dojrzewanie, a nawet butelkowanie. Jesteśmy młodym wyznającym głęboko zakorzenione wartości zespołem, którego ambicją jest tworzenie whisky o najbardziej typowym dla wyspy Islay charakterze. Whisky tworzona przez ludzi; whisky, której dojrzewanie jest codziennie doglądane przez ludzi, którzy ją stworzyli; whisky głęboko zakorzenioną w lokalnej społeczności, której misją jest rozpoczęcie prawdziwej rewolucji w świecie single malt. Ta whisky jest najlepszą definicją nas samych. To stąd jesteśmy.
Parametry produktu
| Typ | Single malt |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szkocja |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Serwowanie | Z lodem |
| Zawartość alkoholu | 50 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,45 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CEDC International Sp. z o.o. Ulica i numer: Kowanowska 48 Kod pocztowy i miasto: 64-600 Oborniki Wlkp. PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 55 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Produkt nie jest przeznaczony dla osób niepełnoletnich i kobiet w ciąży. |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: