'Whisky Balvenie 14 letnia Caribbean Cask 43% 700 ml. X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 768160_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Szkocka whisky single malt Balvenie Carribean Cask przez 14 lat dojrzewa w dębowych beczkach, a następnie „finiszuje" w beczkach po karaibskim rumie. Aby stworzyć idealny finisz, Malt Master wypełnia amerykańskie dębowe beczki własnoręcznie wybraną mieszanką rumów. Gdy oceni, że beczki są już gotowe, miejsce rumu zastępuje 14 letnia whisky Balvenie, by nabrać aromatycznych nut smakowych. Rezultatem jest wyjątkowa whisky single malt o charakterze , delikatnej i miodowej The Balvenie, połączona z nutami toffi i odrobiną owoców. Zapach dominowany jest przez bogaty, słodki i kremowy aromat toffi , połączony ze świeżymi nutami owocowymi. Delikatny smak dopełniają nuty wanilii i słodkiej dębiny, z wyczuwalnym aromatem owoców.
Parametry produktu
| Typ | Single malt |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szkocja |
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
| Serwowanie | Aperitif |
| Zawartość alkoholu | 43 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CEDC International Sp. z o.o. Ulica i numer: Kowanowska 48 Kod pocztowy i miasto: 64-600 Oborniki Wlkp. PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 50 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: