'Whisky Ballantine's Finest 40% 200 ML X24
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 478441_wielopak_24
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Ballantine’s Finest jest doskonale zbalansowaną szkocką whisky typu blended. Charakteryzuje ją jasnozłota barwa oraz dobrze wyważony smak z wyczuwalnymi nutami wanilii, jabłka, czekolady oraz delikatnym posmakiem kwiatowym. Dodając do tego głęboki aromat z wyczuwalną nutą korzenną, uzyskujemy wyrafinowany finisz pozostawiający w ustach posmak świeżych kwiatów.
Parametry produktu
| Typ | Blended/pure malt Whisky (vatted Whisky) |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szkocja |
| Pojemność | 0,2 l (dm³) |
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Serwowanie | Samodzielnie, Z lodem |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Wyborowa S.A. Pernod Ricard Ulica i numer: Janikowska 23 Kod pocztowy i miasto: 61-070 Poznań PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 78 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 200 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: