Wellaflex UV Protection Lakier do włosów 250ml
Wystaw opinię o produkcie
EAN_4056800965847
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 131288
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Utrzymanie fryzury i ochrona przed słońcem nigdy nie była łatwiejsza dzięki lakierowi do włosów Wellaflex UV Protection. Delikatny dla skóry głowy, przetestowany dermatologicznie lakier do stylizacji włosów dla kobiet z wegańską* formułą, która zapewnia maksymalną ochronę włosów narażonych na działanie promieni słonecznych. Lakier ten, szczególnie odpowiedni do delikatnych, farbowanych włosów, zapewnia do 48 godzin wyjątkowo mocnego utrwalenia, a opakowanie zawiera plastikową nasadkę pochodzącą w 75% z recyklingu.
• Lakier do włosów Wellaflex UV Protection, wyjątkowo mocny produkt do stylizacji włosów dla kobiet
• Delikatny dla skóry głowy, wegański* i testowany dermatologicznie
• 48-godzinny lakier do włosów zapewniający maksymalną ochronę przed promieniowaniem UV – idealny do delikatniejszych, farbowanych włosów
• Aby nałożyć, trzymaj puszkę w odległości 30 cm od włosów i równomiernie spryskaj, chroniąc oczy
• Zapoznaj się z kolekcją Wellaflex UV Protection, aby uzyskać stylizowany, a jednocześnie wygląd włosów
Poznaj inne produkty chroniące przed wysoką temperaturą Wellaflex, w tym piankę lub spray. Pianka do włosów Wellaflex Heat Protection, zaprojektowana w celu ochrony przed wysoką temperaturą wytwarzaną przez narzędzia do stylizacji włosów nawet do 230°.
Wykorzystuj każdą chwilę z pełną pewnością siebie i zadbaj o to, aby Twój look był zawsze na czasie, dzięki szerokiej gamie produktów stylizacyjnych Wella dla kobiet.
*Formuła bez składników pochodzenia zwierzęcego
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Lakier |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do stylizacji włosów |
| Typ włosów | Do wszystkich rodzajów włosów |
| Działanie | Utrwalające, Ochrona UV |
| Sposób użycia | Rozpyl na włosy z odległości 30 cm |
| Właściwości | Delikatny dla skóry głowy, przetestowany dermatologicznie lakier do stylizacji włosów dla kobiet. |
| Okres przydatności | 1095 dni (dzień) |
| Amylcinnamyl alcohol (2-pentylo-3-fenyloprop-2-en-1-ol) | Nie |
| Anise alcohol (Alkohol 4-metoksybenzylowy) | Nie |
| Benzyl cinnamate (ester fenylometylowy kwasu 2- propenowy, 3-fenylo-) | Nie |
| Cinnamyl alcohol (Alkohol cynamonowy) | Nie |
| Eugenol (l, 2-metoksy-4-(2- propenylo)-fenol) | Nie |
| Evernia furfuracea extract (Ekstrakt mchu drzewnego) | Nie |
| Evernia prunastri extract (Ekstrakt mchu dębowego) | Nie |
| Farnesol (3,7,11-trimetylo2,6,10- dodekatrien-1-ol) | Nie |
| Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, HICC (3 i 4-(4-hydroksy4-metylopentylo)cycloheks-3-eno-1-karboaldehyd) | Nie |
| Isoeugenol (2-metoksy-4-(1-propenylo)fenol) | Nie |
| Methyl 2-Octynoate (Okt-2-ynonian metylu; węglan metyloheptynu) | Nie |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Skład | Dimethyl ether, alcohol denat., octylacrylamide/acrylates/butylaminoethyl methacrylate copolymer, aqua/water/eau, aminomethyl propanol, peg-12 dimethicone, panthenol, parfum/fragrance, vp/va copolymer, isopropyl alcohol, linalool, triethyl citrate, hexyl cinnamal, citronellol, limonene, macadamia ternifolia seed oil, benzyl salicylate. |
| Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa | Chronić przed dziećmi, Unikać kontaktu z oczami, Przeczytać uważnie sposób użycia, Stosować zgodnie ze sposobem użycia |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | wprowadziłam/em ostrzeżenia zgodnie z wymaganiami prawa |
| Testowany dermatologicznie | Tak |
| Wpis do bazy CPNP (Cosmetic Products Notification Portal) | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Orbico sp. z o.o. Ulica i numer: Salsy 2 Kod pocztowy i miasto: 02-823 Warszawa PL |
| Zawartość netto | 250 ml |
| Krótki opis marketingowy | Wykorzystaj każdą chwilę i nie trać pewności siebie dzięki idealnej fryzurze, którą zapewni szeroka gama produktów do stylizacji Wellaflex. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 212 op. zb. (DU) |
| Linalool (3,7-dimetylo- 1,6-oktadien-3-ol) | Nie |
| Benzyl salicylate (Salicylan benzylu) | Tak |
| Cinnamal (3-fenylo- 2-propenal) | Nie |
| Citronellol (Cytronellol/(±)-3,7- dimetylookt-6-en1-ol) | Tak |
| Hexyl cinnamal (2-benzylidenooktanal) | Tak |
| Limonene (d-Limonene) | Tak |
| Citral (3,7-dimetylo-2,6- oktadienal) | Nie |
| Coumarin (2H-1-benzopiran-2-on) | Nie |
| Hydroxycitronellal (7- hydroksycytronellal) | Nie |
| Alpha-Isomethylionone (3-metylo-4-(2,6,6-trimetylo-2-cykloheksen-1-ylo)-3-buten-2-on) | Nie |
| Benzyl alcohol (Alkohol benzylowy) | Nie |
| Geraniol (3,7-dimetylo- (2E)-2,6-oktadien-1-ol) | Nie |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Butylphenyl methylpropional (Aldehyd 2-(4-tertbutylobenzylo) propionowy) | Nie |
| Amyl cinnamal (2-benzylidenoheptanal) | Nie |
| Benzyl benzoate (Benzoesan benzylu) | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: