Wędlina roślinna łagodna 100g Well Well X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 966044-N_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Składniki | Woda, białko grochowe 7%, olej rzepakowy, substancja zagęszczająca: karagen, konjac, ksantan, błonnik cytrusowy, sól, aromaty, ocet winny biały, glukoza, warzywa suszone( cebula, czosnek), ekstrakt z rzodkiewki, przyprawy( pieprz biały, imbir, kardamon), ekstrakty przypraw, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, błonnik z babki lancetowej. Może zawierać gluten, soję, gorczycę i sezam. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Czechy |
| Zawartość netto | 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2023-10-07 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Polsoja Sp. z o.o.Ulica i numer: Posag 7 Panien 1AKod pocztowy i miasto: 02-495 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 280 op. zb. (DU) |
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: