Warka Radler Piwo bezalkoholowe z lemoniadą o smaku grejpfruta i pomarańczy 4x500 ml X4
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 438363_wielopak_4
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Piwo bezalkoholowe Warka z lemoniadą o smaku grejpfruta i pomarańczy jest połączeniem soczystych owoców. Doskonale sprawdzi się na ugaszenie pragnienia i odnalezienie mocnego orzeźwienia w trakcie ciepłych dni. Warka to najbardziej piwna marka, która warzenie ma już w swojej nazwie. Słowo „warka” w języku piwowarów oznacza bowiem porcję piwa uwarzonego na raz i jest jednocześnie nazwą miasta o wielowiekowych tradycjach browarniczych.
Parametry produktu
| Smak podstawowy | Pomarańczowy, Grapefruitowy |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 0 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Skład | Woda, słód jęczmienny, soki z zagęszczonych soków: jabłkowy (15,0%), cytrynowy (2,8%), pomarańczowy (1,2%), grejpfrutowy (1,0%), cukier, ekstrakt z cytryny, aromat grejpfruta z innymi aromatami, koncentrat soku z czarnej marchwi, substancja słodząca (glikozydy stewiolowe ze stewii), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), stabilizator (maczka chleba świętojańskiego), ekstrakt z chmielu. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: grupa żywiec sp. z o.o. ulica i numer: browarna 88 kod pocztowy i miasto: 34-300 żywiec pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 432 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 24 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 103 kJ |
| Wielkość porcji | 500 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,1 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: