Wafle Minis kakaowe 5x25g X24
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 777233_wielopak_24
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Typ | Wafle |
|---|---|
| Smak | Mleczny, Czekoladowy |
| Dodatki | Kakao, Z kremem |
| Zawartość netto | 125 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Składniki | cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, kokosowy), mąka pszenna (17%), mleko w proszku odtłuszczone (10%), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (6%), mąka pszenna pełnoziarnista (3%), syrop glukozowy, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, bezwodny tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny (z soi); sól, skrobia, śmietanka w proszku (0,1%), orzechy laskowe, substancje spulchniające: wodorowęglan amonu, wodorowęglan sodu, węglany potasu; aromat. Może zawierać inne orzechy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 521 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2178 kJ |
| Wielkość porcji | 25 g |
| Zawartość białek | 7,5 g |
| Zawartość soli | 0,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 24 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 29 g |
| Cukry | 38 g |
| Zawartość węglowodanów | 56 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: