Wafle Familijne Gofrowe Czekoladowe 130g X23
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 238141_wielopak_23
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Pyszne wafle z kremem czekoladowym o aksamitnym smaku.
Parametry produktu
| Typ | Wafle |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy |
| Zawartość netto | 130 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, tłuszcz palmowy, cukier, czekolada w proszku 7,1% (cukier, miazga kakaowa, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, aromat), serwatka w proszku (z mleka), skrobia, mleko odtłuszczone w proszku, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, olej rzepakowy, emulgator: lecytyny (z soi), sól, substancja spulchniająca (e 500), aromat |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: colian ulica i numer: zdrojowa 1 kod pocztowy i miasto: 62-860 opatówek pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 81 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 360 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 531 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2200 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,5 g |
| Zawartość soli | 0,41 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 29 g |
| Cukry | 30 g |
| Zawartość węglowodanów | 61 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: