Wafers alla vaniglia - wafelki waniliowe 125g/SCHAR X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 402251_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Bezglutenowe wafelki przekładane masa o smaku waniliowym. Idealny deser do kawy i herbaty.
Parametry produktu
| Typ | Wafle |
|---|---|
| Smak | Waniliowy |
| Dodatki | Z masą |
| Zawartość netto | 125 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | cukier , olej palmowy , skrobia ziemniaczana , mąka ryżowa , odtłuszczone mleko w proszku , serwatka w proszku , mąka sojowa , emulgator: lecytyna sojowa ; aromat waniliowy , substancja zagęszczająca: guma guar ; substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | CUK‐G‐039 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Kuchnie Świata S.A. Ulica i numer: Gdańska 34 Kod pocztowy i miasto: 05-152 Czosnów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 528 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2209 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,5 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27 g |
| Cukry | 35 g |
| Zawartość węglowodanów | 66 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: