WOSEBA Mocca Fix Gold Kawa palona mielona 250g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 742303_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kawa MOCCA FIX GOLD to mieszanka ziaren pochodzących z Afryki, Azji i Ameryki Południowej. Jej niepowtarzalny aromat i harmonijny smak są wynikiem specjalnego procesu prażenia.
Przeznaczona do parzenia w ekspresie oraz metodą .
Prawdziwe złoto wśród kaw… I to nie tylko ze względu na zjawiskowy kolor opakowania. Mocca Fix Gold jest niezwykłym połączeniem wysokiej jakości ziaren pochodzących z azjatyckich, afrykańskich i południowoamerykańskich plantacji.
Charakterystyczna kolorystyka opakowania i ciekawa typografia, a przede wszystkim oryginalny, rozpoznawalny smak, wyróżniają naszą propozycję na półce sklepowej.
Parametry produktu
| Rodzaj | Mielona |
|---|---|
| Zawartość netto | 250 g |
| Typ | Palona |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Składniki | Kawa palona mielona |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Spoza Unii Europejskiej |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 27 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: p.p.u.h. woseba sp. z o.o. ulica i numer: krotoszyńska 150 kod pocztowy i miasto: 63-430 odolanów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 100 g |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: