WINIARY przyprawa w płynie 1000g X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 563058_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Chcesz wydobyć głębię smaku i aromatu z zup, sosów i sałatek? Przyprawa w płynie Winiary idealnie podkreśli smak i doda głębi codziennym potrawom. Jej uniwersalny charakter sprawia, że doskonale współgra z potrawami kuchni , jak i nowymi smakami. Możesz jej używać na każdym etapie gotowania - do marynat, w trakcie gotowania, a także do gotowej potrawy.
Przyprawa w płynie Winiary:
- podkreśla smak i nadaje głębi codziennym potrawom
- występuje w gramaturze 210 g i 1 kg
Parametry produktu
| Typ | Przyprawy |
|---|---|
| Przeznaczenie | Przyprawa |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Składniki | Woda, sól, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), ocet, glukoza, aromaty (z selerem) |
| Waga jednostkowa brutto | 1,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 18 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 78 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,4 g |
| Zawartość soli | 22,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 0 g |
| Cukry | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,2 g |
| Skrobia | 0 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: