WINIARY Bulion drobiowy 565g (470 ml) X4
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 792969_wielopak_4
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Pasteryzowany bulion drobiowy. Na bazie wolno gotowanego wywaru.
Parametry produktu
| Rodzaj | Bulion drobiowy |
|---|---|
| Sposób przygotowania | Do gotowania |
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Składniki | Baza bulionu drobiowego 67,9% (woda, sól, tłuszcz drobiowy 6,3%, ekstrakt drożdży, zagęszczony wywar drobiowy 2,8%, zagęszczony sok z cytryny), woda, cukier, skrobia kukurydziana, aromaty (z pszenicą, selerem), kurkuma. może zawierać mleko. |
| Zawartość netto | 565 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Pojemność | 470 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,81 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 196 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 14 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 2 tygodnie. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Przed użyciem wstrząśnij. zawsze używaj czystej łyżki. rozwarstwienie produktu jest procesem . |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 3 łyżki (45 g) produktu wymieszaj w 1 litrze wrzącej wody. ponownie zagotuj. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 6 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 24 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0,2 g |
| Zawartość soli | 0,78 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,3 g |
| Cukry | 0,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: