WASA Pieczywo Lekkie 7 Zbóż 110 g X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 91987_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Lekkie 7 zbóż to niezwykłe pieczywo o oryginalnym smaku, które zawdzięcza swą wyjątkowość połączeniu siedmiu rodzajów mąki, w tym tak unikalnych jak amarantus, komosa ryżowa czy orkisz. Dwa pierwsze to legendarne zboża Inków i Azteków, natomiast orkisz to starodawna, znana od 9.000 lat odmiana pszenicy.
Chrupiące i pyszne pieczywo 7 zbóż może być zarówno lekką przekąską, jak i składnikiem głównych posiłków, tym bardziej że doskonale komponuje się z wszelkimi dodatkami. Zawiera tylko 20 kcal na kromkę i jest sprzymierzeńcem osób dbających o dobre samopoczucie i zgrabną sylwetkę.
Wypiekane jest na bazie mąki pełnoziarnistej i zawiera jej aż 51%, dlatego jest źródłem wartościowych składników odżywczych takich jak błonnik, witaminy czy minerały.
Parametry produktu
| Rodzaj | Lekkie |
|---|---|
| Typ | Wieloziarniste |
| Składniki | Mąka pszenna (29 g*), pełnoziarnista mąka pszenna (28 g*), mąka kukurydziana (21 g*), pełnoziarnista mąka żytnia (18 g*), pełnoziarnista mąka jęczmienna (5 g*), cukier, pełnoziarnista mąka z pszenicy orkisz (1 g*) (pszenica), mąka z amarantusa (1 g*), mąka z komosy ryżowej (1 g*), sól, ekstrakt jabłkowy, olej słonecznikowy. może zawierać nasiona sezamu i mleko. *w 100 g gotowego produktu |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 110 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Niemcy |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: barilla poland sp. z o.o. ulica i numer: bobrowiecka 8 kod pocztowy i miasto: 00-728 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 420 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Jako podstawa kanapek lub samodzielna przekąska |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,6 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,6 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,07 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 3,9 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 370 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 21 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1562 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 88 kJ |
| Wielkość porcji | 5,6 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość błonnika | 10 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 5 g |
| Zawartość węglowodanów | 70 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 1 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 2 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 20 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: