Vobro Panna Cotta, Coffee & Cream 290g (plastik) X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 825909_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Panna Cotta: Praliny z czekolady z nadzieniem o smaku Panna Cotta z malinami
Coffee Cream: Praliny z czekolady nadziewane kremem o smaku Coffe & Cream z kawą
Parametry produktu
| Smak | Kawowy, Malinowy |
|---|---|
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 290 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Panna cotta: cukier, miazga kakaowa, syrop glukozowo-maltozowy, tłuszcz palmowy, tłuszcz kakaowy, serwatka w proszku (z mleka), mleko w proszku odtłuszczone, tłuszcz mleczny, przecier malinowy 1,3%, mleko w proszku pełne, glukoza, emulgatory: lecytyny (z soi) i e 476, aromaty, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, koncentrat soku z czarnej marchwi, substancja zagęszczająca: pektyny. czekolada - masa kakaowa minimum 43%. produkt może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy laskowe, migdały i pszenicę. coffee & cream: cukier, miazga kakaowa, syrop glukozowy, tłuszcz palmowy, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz kakaowy, syrop cukru inwertowanego, tłuszcz mleczny, mleko w proszku odtłuszczone, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, kawa 0,7%, emulgatory: lecytyny (z soi) i e 476, glukoza, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, mleko w proszku pełne, aromaty, sól. czekolada - masa kakaowa minimum 43%. produkt może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy laskowe, migdały i pszenicę. |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 18 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Vobro sp. z o.o. sp.k. Ulica i numer: Podgórna 78 Kod pocztowy i miasto: 87-300 Brodnica PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 474 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1987 kJ |
| Wielkość porcji | 45 g |
| Zawartość białek | 5,1 g |
| Zawartość soli | 0,13 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 22 g |
| Cukry | 45 g |
| Zawartość węglowodanów | 62 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą, zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E322 Lecytyny, E476 Polirycynooleinian, E420 Sorbitol, E330 Kwas cytrynowy, E440 Pektyny |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator, Substancja utrzymująca wilgoć, Regulator kwasowości, Substancja zagęszczająca |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Tak |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Powierzchnia – gładka, błyszcząca, dopuszcza się sporadyczne zadrapania i pęknięcia; kształt – kuferek; barwa – brązowa; konsystencja – skorupki: jednolita, twarda, – nadzienia: jednorodna, mazista; przełom – właściwy dla danej czekoladki; smak – właściwy dla czekolady i nadzienia danego asortymentu |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: