Viverty Merlot Wino Bezalkoholowe Czerwone Półwytrawne 750ml
Wystaw opinię o produkcie
Bezalkoholowy napój aromatyzowany na bazie dealkoholizowanego wina ze szczepu Merlot. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 dni .Podawać w temperaturze 14-16 °C
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 165012
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Charakter | Półwytrawne (Demi-sec/semiseco/half dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Merlot |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Makarony, Sery, Czerwone mięso |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 0 % obj. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Region pochodzenia | nieokreślony |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Temperatura serwowania | 14 - 16 °C |
| Inne oznakowanie etykiet | Alcohol Free |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TiM S.A.Ulica i numer: T.Regera 111Kod pocztowy i miasto: 43-382 Bielsko-Biała PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: