Vitax Ziołowy upominek mix 40s X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 768121_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 40 |
| Rodzaj | Owocowa |
| Smak | Limonka, Gruszkowy, Miętowy, Pigwa |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 68 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Herbatka ziołowo-owocowa aromatyzowana o smaku mięty i czarnego bzu. składniki: mięta pieprzowa (70%), jabłko, aromaty, prażony korzeń cykorii, kwiat czarnego bzu (2%), owoc czarnego bzu (1%). herbatka ziołowo-owocowa aromatyzowana o smaku pokrzywy i limonki. składniki: pokrzywa (55%), jabłko, trawa cytrynowa, aromat cytrynowo-limonkowy, prażony korzeń cykorii, aromat, skórka limonki (2%), aromat limonki (2%). herbatka ziołowo-owocowa aromatyzowana o smaku rumianku i pigwy. składniki: rumianek (55%), jabłko, aromaty, prażony korzeń cykorii, aromaty, granulat soku z pigwy (1%). herbatka owocowo-ziołowa aromatyzowana o smaku melisy i gruszki. składniki: melisa (35%), hibiskus, jabłko, dzika róża, aromaty, trawa cytrynowa, prażony korzeń cykorii, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, gruszka (1%), skórka cytryny, korzeń lukrecji. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: novi fmcg sp. z o.o. ulica i numer: batorego 26 kod pocztowy i miasto: 43-200 pszczyna pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: