Vitala Spray Creme 250g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 87177
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Bita śmietana piana koloru białego; konsystencja - zwarta piana o lekkiej konsystencji; smak i zapach - delikatny zapach wanilii
appearance - white colour, after apraying: fine foam; consistency - after spraying: stable foam, light texture, typical foam fir the spray product
Parametry produktu
| Rodzaj | Śmietana |
|---|---|
| Pojemność | 242 ml |
| Zawartość tłuszczu | 19 % |
| Typ produktu | UHT |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Przeznaczenie | Do deserów |
| Składniki | Odtłuszczone mleko 70%, olej palmowy (całkowicie uwodorniony)18%, cukier 7%, gaz nośny: podtlenek azotu, białka mleka, substancja utrzymująca wilgotność, sorbitol, emulgatory, stabilizatory, barwnik, aromat waniliowy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Słowacja |
| Zawartość netto | 250 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,34 kg |
| Technika utrwalenia | UHT |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pph temar sp. z o.o. sp.k. ulica i numer: tartaczna 34 kod pocztowy i miasto: 40-749 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 147 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 90 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób użycia: 1. przed użyciem dobrze schłodzić. • 2. lekko wstrząsnąć. • 3. przed pierwszym użyciem wyłamać zawleczkę wyginając do tyłu dziobek. • 4. podczas używania trzymać pojemnik ze śmietanką, pionowo zaworkiem ku dołowi. • 5. po udekorowaniu od razu podawać. • 6. po użyciu dzióbek i zaworek dokładnie przepłukać ciepłą wodą. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 233 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 967 kJ |
| Wielkość porcji | 250 g |
| Zawartość białek | 3,1 g |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 g |
| Cukry | 11 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: