Vegeta czerwona 800 g
Wystaw opinię o produkcie
Baw się gotowaniem! Zaproś swoich bliskich na prawdziwą ucztę zmysłów. Przygotuj pyszne dania i napawaj się widokiem uśmiechniętych twarzy przy stole - to największa nagroda za wyzwania kulinarne, które podejmujesz każdego dnia. Dzięki Vegecie wydobędziesz ze swojej potrawy jej niepowtarzalny aromat oraz podkreślisz charakter wybranych dodatków, osiągając perfekcyjny wymiar smaku. Codziennie odkrywaj nowe inspiracje, ciesząc się niekończącą się gamą kulinarnych możliwości. Niech nowa historia gotowania zacznie się właśnie w Twoim domu!
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 788725
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Baw się gotowaniem! Zaproś swoich bliskich na prawdziwą ucztę zmysłów. Przygotuj pyszne dania i napawaj się widokiem uśmiechniętych twarzy przy stole - to największa nagroda za wyzwania kulinarne, które podejmujesz każdego dnia. Dzięki Vegecie wydobędziesz ze swojej potrawy jej niepowtarzalny aromat oraz podkreślisz charakter wybranych dodatków, osiągając perfekcyjny wymiar smaku. Codziennie odkrywaj nowe inspiracje, ciesząc się niekończącą się gamą kulinarnych możliwości. Niech nowa historia gotowania zacznie się właśnie w Twoim domu!
Parametry produktu
| Typ | Przyprawy |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Warzywna |
| Przeznaczenie | do potraw |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chorwacja |
| Zawartość netto | 800 g |
| Składniki | sól jodowana (sól, jodan potasu), suszone warzywa 15,5% (marchew, pasternak, ziemniaki, cebula, seler, natka pietruszki), wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, inozynian disodowy), cukier, przyprawy, skrobia kukurydziana, barwnik (ryboflawina). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,81 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: podravka polska sp. z o.o. ulica i numer: asfaltowa 28 kod pocztowy i miasto: 66-470 kostrzyna nad odrą pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Na jedną porcję (250 ml) gotowanej lub duszonej potrawy (zup, sosów, ryżu, warzyw i potraw mięsnych) dodać 1 łyżeczkę (3 g) Vegety na 5 minut przed końcem gotowania. Mięso lub potrawy rybne przed pieczeniem doprawić Vegetą według uznania. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 157 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 662 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,5 g |
| Zawartość soli | 56,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,5 g |
| Cukry | 22 g |
| Zawartość węglowodanów | 27 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: