'Vallebelbo Le Opere Barolo DOCG 0,75l X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 976945_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kolor: Czerwone z fioletowymi refleksami.
Nos: Złożone aromaty dojrzałych czerwonych owoców, takie jak wiśnie i maliny, są wzbogacone nutami korzeni i wanilii, a także subtelne nuty trufli
Usta: Ciało o pełnym kształcie, z gładkimi taninami, kwasowością i alkoholem na poziomie od średniego do wysokiego. W smaku dominują wiśnie, maliny i liczi, w tle
zauważalne są nuty trufli i lukrecji
Serwowanie: to wino o wyrafinowanym smaku doskonale
komponuje się z potrawami na bazie dziczyzny w sosie z
trufli, czerwonym mięsem, makaronami i dojrzewającymi
serami. Zalecana temperatura podawania to 18-20°C
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Nebbiolo |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Czerwone mięso, Baranina, Cielęcina, Dzikie ptactwo, Dziczyzna, Jagnięcina, Lasagne, Pizza, Sery, Sery pleśniowe, Wędliny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 750 ml |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | D.O.C.G. |
| Rok produkcji | 2019 |
| Zawartość alkoholu | 14 % obj. |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Colour of Wine | RED |
| Origin of Wine | ITALY - PIEDMONT - BAROLO |
| Type of Bottle Closure | NATURAL CORK |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,39 kg |
| Region pochodzenia | Veneto |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronioną Nazwą Pochodzenia |
| Temperatura serwowania | 16 - 18 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mv group distribution pl sp.z o.o. ulica i numer: annopol 22 kod pocztowy i miasto: 03-236 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 95 op. zb. (DU) |
| Grape Variety | NEBBIOLO |
| Level of Alcohol Claim | REGULAR ALCOHOL |
| Type of Still Wine | DENOMINAZIONE DI ORIGINE CONTROLLATA E GUARANTITA |
| Sweetness of Still Wine | DRY |
| If Varietal | YES |
| Frakcja materiałowa | Szkło |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 150 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera siarczyny | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: