Valio Pasteryzowany pudding proteinowy bez laktozy o smaku banan/toffi 180 g
Wystaw opinię o produkcie
Wysokoproteinowe puddingi Valio PROfeel ® to idealna przekąska dla aktywnych oraz zdrowy deser
• Pyszne, wysokoproteinowe puddingi do codziennej konsumpcji
• Pyszny smak czekoladowy
• Gładka i kremowa konsystencja
• 2 g protein w opakowaniu (11g/1 g)
• Niska zawartość tłuszczu
• Bez dodatku cukru
• Bez laktozy
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 791122
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Wysokoproteinowe puddingi Valio PROfeel ® to idealna przekąska dla aktywnych oraz zdrowy deser
• Pyszne, wysokoproteinowe puddingi do codziennej konsumpcji
• Pyszny smak banan i toffi
• Gładka i kremowa konsystencja
• 17 g protein w opakowaniu
• Niska zawartość tłuszczu
• Bez dodatku substancji słodzących
• Bez laktozy
Parametry produktu
| Rodzaj deseru | Puddingi |
|---|---|
| Smak | Bananowy, Toffi |
| Składniki | Koncentrat białkowy (maślanka), cukier, skrobia modyfikowana, substancja zagęszczająca (karagen), aromaty, sól, syrop karmelowy, barwnik (karoteny), enzym laktaza. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Finlandia |
| Zawartość netto | 180 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Finlandia |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zakład mleczarski sokołów ulica i numer: lipowa 54 kod pocztowy i miasto: 08-300 sokołów podlaski pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 336 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 86 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 361 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 9,5 g |
| Zawartość soli | 0,29 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,9 g |
| Cukry | 6,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,6 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: