Opis szczegółowy
Proteinowy mus o smaku czekoladowym
Parametry produktu
| Rodzaj deseru | Mus |
| Smak | malinowy |
| Składniki | Pasteryzowane mleko półtłuste, pasteryzowany koncentrat białkowy (maślanka), woda, przecier malinowy 2,8%, sok malinowy z koncentratu 1,7%, skrobia modyfikowana, skrobia, żelatyna, substancja zagęszczająca (guma guar), aromaty, ekstrakt z wanilii, sól, substancje słodzące (acesulfam k, aspartam*), barwnik (karmin), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), kultura startowa, enzym laktazy. ubijane azotem. *zawiera źródło fenyloalaniny. bez dodatku cukru. zawiera naturalnie występujące cukry. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Finlandia |
| Zawartość netto | 150 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Finlandia |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: alpan dystrybucja sp. z o.o. ulica i numer: annopol 24 kod pocztowy i miasto: 03-236 warszawa pl |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 224 op. zb. (DU) |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 20 dni (dzień) |
| Zawiera naturalnie występujące cukry | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 60 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 256 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 9,7 g |
| Zawartość soli | 0,12 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,9 g |
| Cukry | 2,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 3 g |
Witaminy i składniki mineralne
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E330 Kwas cytrynowy, E412 Guma guar, E950 Acesulfam K, E951 Aspartam |
| Zawiera aromaty | Tak |