VOREL Miara zwijana Soft 5 m x 16 mm
Wystaw opinię o produkcie
Taśma stalowa o długości 5 m i szerokości 16 mm zakończona ruchomym hakiem. Obudowa wykonana z tworzywa pokryta miękką gumową osłoną. Posiada dwa klawisze blokujące taśmę. Zamontowany klips do przypinania. Do wykonywania szybkich, precyzyjnych pomiarów w zakresie do 5 m
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 544371
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Taśma stalowa o długości 5 m i szerokości 16 mm zakończona ruchomym hakiem. Obudowa wykonana z tworzywa pokryta miękką gumową osłoną. Posiada dwa klawisze blokujące taśmę. Zamontowany klips do przypinania. Do wykonywania szybkich, precyzyjnych pomiarów w zakresie do 5 m
Parametry produktu
| Typ | Miara zwijana |
|---|---|
| Materiał | PCV, guma, stal |
| Waga netto | 124 g |
| Wymiary (SxWxG) | 6 x 7 x 3 cm |
| Kolor | Czarny, Żółty |
| Gwarancja | 12 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TOYA S.A. Ulica i numer: Sołtysowicka 13-15 Kod pocztowy i miasto: 51-168 Wrocław PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 18 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: