VOREL Imadło stołowe 70 mm
Wystaw opinię o produkcie
Imadło o średnich gabarytach. Mocowane do stołu za pomocą śruby dociskowej. Szerokość szczęk dociskowych 70 mm.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 437389
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Imadło o średnich gabarytach. Mocowane do stołu za pomocą śruby dociskowej. Szerokość szczęk dociskowych 70 mm.
Parametry produktu
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
|---|---|
| Wymiary (SxWxG) | 10 x 5 x 15 cm |
| Rozstaw szczęk | 3,5 cm |
| Rodzina kolorów | Szary |
| Materiał wykonania | żeliwo |
| Liczba sztuk w zestawie | 1 szt. |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Indie |
| Waga jednostkowa brutto | 0,85 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TOYA S.A. Ulica i numer: Sołtysowicka 13-15 Kod pocztowy i miasto: 51-168 Wrocław PL |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: