VALOR Czekolada mleczna z nadzieniem o smaku orzechowym 100 g X17
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 789270_wielopak_17
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Czekolada mleczna z nadzieniem o smaku orzechowym bez dodatku cukrów
Parametry produktu
| Typ | Mleczna |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy, Orzechowy, Mleczny |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Składniki | Substancja słodząca: maltitol, masło kakaowe, masa kakaowa, mleko w proszku, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz roślinny (palmowy, z jądra palmowego), orzechy laskowe (5%), serwatka w proszku (mleko), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgator: lecytyna sojowa, substancja słodząca: glikozydy stewiolowe (0,006%)*, aromaty. kakao: minimum 36% w mlecznej czekoladzie. masa mleczna: minimum 20% w mlecznej czekoladzie. *podane jako ekwiwalenty stewiolu. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Hiszpania |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: MEDIFOODS SP Z O.O. Ulica i numer: Matuszewska 14 Kod pocztowy i miasto: 03-876 Warszawa PL |
| Krótki opis marketingowy | Czekolada mleczna z nadzieniem orzechowym bez dodatku cukrów |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 336 op. zb. (DU) |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Typ opakowania drugiego rzędu | Karton |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w miejscu suchym, chłodnym i pozbawionym zapachów. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 494 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2069 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,1 g |
| Zawartość soli | 0,19 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 21 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 36 g |
| Cukry | 8,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 49 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający, zawiera substancję słodzącą |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: