Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 639389
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Kiełbasa wieprzowo- drobiowa średnio rozdrobniona parzona, w osłonce niejadalnej. Produkt zmiennowagowy, waga opakowania zbiorczego ok. 19,2 kg.
Parametry produktu
| Rodzaj | Produkt blokowy, Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Kurczak, Wieprzowina |
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione |
| Składniki | Mięso wieprzowe (60%), woda, mięso z kurczaka (3%), skrobia, sól, tłuszcz wieprzowy, mąka sojowa, regulatory kwasowości: octan potasu, mleczan potasu; błonnik ziemniaczany, substancje zagęszczające: karagen, guma ksantanowa; stabilizatory: trifosforany, difosforany; aromaty (zawierają laktozę z mleka), wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, 5'- rybonukleotydy disodowe; białko sojowe, glukoza, przeciwutleniacz: askorbinian sodu; barwnik: kwas karminowy; substancja konserwująca: azotyn sodu. produkt może zawierać: zboża zawierające gluten (pszenny, owsiany), jaja, seler i gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1,0 - 1,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: jbb bałdyga józef bałdyga ulica i numer: kościelna 25 kod pocztowy i miasto: 07-437 łyse pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 42 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 10 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 3,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 218 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 218 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 904 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 904 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 6,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 18 g |
| Cukry | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E261 Octan potasu, E326 Mleczan potasu, E407 Karagen, E415 Guma ksantanowa, E451 Trifosforany, E450 Difosforany, E621 Glutaminian monosodowy, E635 5’rybonukleotyd disodowy, E301 Askorbinian sodu, E120 Kwas karminowy, koszenila, E250 Azotyn sodu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Regulator kwasowości, Substancja zagęszczająca, Stabilizator, Wzmacniacz smaku, Przeciwutleniacz, Barwnik, Substancja konserwująca |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Kiełbasa wieprzowo- drobiowa średnio rozdrobniona, peklowana, parzona. batony w bezbarwnej osłonce poliamidowej z kolorowym nadrukiem, w kształcie prostopadłościanu o wymiarach: 10x5x24 cm, końce batonu obustronnie zamknięte klipsem. powierzchnia gładka, czysta, sucha, osłonka ściśle przylega do farszu. składniki mięsno-tłuszczowe średnio rozdrobnione, połączone ze sobą masą wiążącą, na przekroju wszystkie surowce równomiernie rozmieszczone. dopuszczalne pojedyncze otwory powietrzne o średnicy do 5 mm. niedopuszczalne skupiska jednego ze składników, zacieki tłuszczu i galarety. konsystencja ścisła, elastyczna. powierzchnia przekroju lekko wilgotna, dobrze związana. na powierzchni i na przekroju: mięsa – jasnoróżowa do różowej, tłuszczu – biała do kremowej, masy wiążącej- jasnoróżowa do różowej. charakterystyczny dla wyrobu z mięsa wieprzowo- drobiowego, peklowanego, parzonego, z wyczuwalnym dodatkiem użytych przypraw. |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: