Opis szczegółowy
Just Plants to moc Polskiego Zboża! To owies sprawia, że: możesz cieszyć się słodkim smakiem oraz rozkoszować się gęstą i kremową konsystencją. Zostań Baristą z Just Plants. Stworzony, aby Twoja ulubiona kawa miała idealną, jeszcze bardziej puszystą piankę. Bez dodatku cukru. Bez żadnych zagęstników stabilizatorów aromatów.
Czy wiesz, że nie tylko zawartość, ale również karton jest plant-based a zakrętka z trzciny cukrowej?
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
| Pojemność | 1 l (dm³) |
| Smak | |
| Składniki | Woda, owies bezglutenowy (15%), olej słonecznikowy, sól, witaminy: d i b12, wapń. produkt może zawierać orzechy i soję. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,07 kg |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mws sp. z o.o. ulica i numer: strefowa 13 kod pocztowy i miasto: 43-100 tychy pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Użyte surowce mogą powodować rozwarstwienie produktu. Wstrząśnij przed otwarciem. Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 48 godz. |
| Sposób przechowywania | chronić przed światłem, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przed spienieniem produkt należy schłodzić w lodówce. Spieniać do temperatury nie wyższej niż 65°C. Nie spieniać ponownie. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 64 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 266 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 1 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,1 g |
| Cukry | 3,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,5 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Wapń | 120 mg/100ml |
| Wapń (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina B12 | 0,375 μg/100ml |
| Witamina D (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina D | 0,75 μg/100ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Tak |