Tymbark Deli&fruit kokos banan wiórki kokosowe 170 g
Wystaw opinię o produkcie
Duża przekąska bez dodatku cukru, źródło błonnika i witaminy C. Idealne rozwiązanie także na szybkie i łatwe śniadanie. Jest rozwiązanie dla wszystkich, którzy rano śpieszą się do szkoły lub pracy i nie mają czasu na to aby przygotowywać śniadanie, a chcą dostarczyć zapas energii na cały poranek.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 965988
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Duża przekąska bez dodatku cukru, źródło błonnika i witaminy C. Idealne rozwiązanie także na szybkie i łatwe śniadanie. Jest rozwiązanie dla wszystkich, którzy rano śpieszą się do szkoły lub pracy i nie mają czasu na to aby przygotowywać śniadanie, a chcą dostarczyć zapas energii na cały poranek.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 170 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | przecier z: bananów (44%) i jabłek (36%), sok jabłkowy z zagęszczonego soku, napój kokosowy (5%: ekstrakt z orzecha kokosowego, woda), wiórki kokosowe (2%), kaszka ryżowa (2%), aromat, witamina C. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mws sp. z o.o. ulica i numer: strefowa 13 kod pocztowy i miasto: 43-100 tychy pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 210 op. zb. (DU) |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Spożyj bezpośrednio po otwarciu. Nie zostawiaj bez opieki dziecka z zakrętką- może ją połknąć. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed światłem |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Gotowy do spożycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 93 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 391 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,9 g |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,4 g |
| Cukry | 14 g |
| Zawartość węglowodanów | 16 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina C | 12 mg/100g |
|---|
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: