Turek Kozi w plastrach 100g
Wystaw opinię o produkcie
.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 138749
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj mleka | Kozie |
|---|---|
| Smak | (original) |
| Składniki | Mleko kozie pasteryzowane (kraj pochodzenia: holandia), sól, kultury mleczarskie, podpuszczka mikrobiologiczna |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Holandia |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mleczarnia "turek" sp. z o.o. ulica i numer: milewskiego 11 kod pocztowy i miasto: 62-700 turek pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: