Trufle (mix smaków) 200g Jacquot
Wystaw opinię o produkcie
Francuskie specjały: ciemne, o nierównym kształcie, posypane kakaowym pudrem. Wyglądem przypominają rzadkie, drogie oraz pyszne grzyby – trufle i dlatego przejmują ich nazwę. przepis został na nowo odkryty zgodnie z wiedzą francuskich degustatorów. Te francuskie trufle rozpływają się w ustach mając przy tym charakterystyczny smak dzięki słodko-gorzkiej posypce z kakao.
Prawdziwym smakoszom oferujemy trufle o smaku migdałowym, orzechowym, koniakowym, kawowym oraz klasycznym smaku ciemnej czekolady.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 444576
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Francuskie specjały: ciemne, o nierównym kształcie, posypane kakaowym pudrem. Wyglądem przypominają rzadkie, drogie oraz pyszne grzyby – trufle i dlatego przejmują ich nazwę. przepis został na nowo odkryty zgodnie z wiedzą francuskich degustatorów. Te francuskie trufle rozpływają się w ustach mając przy tym charakterystyczny smak dzięki słodko-gorzkiej posypce z kakao.
Prawdziwym smakoszom oferujemy trufle o smaku migdałowym, orzechowym, koniakowym, kawowym oraz klasycznym smaku ciemnej czekolady.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 200 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska, Francja |
| Składniki | Fantazyjne trufle o smaku koniakowym składniki: tłuszcze roślinne (olej palmowy, olej z ziaren palmowych, olej kokosowy), cukier, niskotłuszczowe kakao w proszku (17%), laktoza, koniak (1%), aromaty, emulgator: lecytyna słonecznikowa. oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne. może zawierać gluten i orzechy. fantazyjne trufle o smaku migdałowym składniki: tłuszcze roślinne (olej palmowy, olej z ziaren palmowych, olej kokosowy), cukier, niskotłuszczowe kakao w proszku (17%), laktoza, aromaty, emulgator: lecytyna słonecznikowa. oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne. może zawierać gluten i orzechy. fantazyjne trufle składniki: tłuszcze roślinne (olej palmowy, olej z ziaren palmowych, olej kokosowy), cukier, niskotłuszczowe kakao w proszku (17%), laktoza, emulgator: lecytyna słonecznikowa, aromat waniliowy. oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne. może zawierać gluten i orzechy. fantazyjne trufle o smaku kawowym - składniki: tłuszcze roślinne (olej palmowy, olej z ziaren palmowych, olej kokosowy), cukier, niskotłuszczowe kakao w proszku (16%), laktoza, pełne mleko w proszku, aromat kawowy, emulgator: lecytyna słonecznikowa. oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne. może zawierać gluten i orzechy. fantazyjne trufle o smaku orzechów laskowych składniki: tłuszcze roślinne (olej palmowy, olej z ziaren palmowych, olej kokosowy), cukier, niskotłuszczowe kakao w proszku (17%), laktoza, aromaty, emulgator: lecytyna słonecznikowa. oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne. może zawierać gluten i orzechy. fantazyjne trufle o smaku jabłko - cynamon składniki: tłuszcze roślinne (olej palmowy, olej z ziaren palmowych, olej kokosowy), cukier, niskotłuszczowe kakao w proszku (17%), laktoza, aromaty, emulgator: lecytyna słonecznikowa. oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne. może zawierać gluten i orzechy. fantazyjne trufle o smaku orzechów macadamia składniki: tłuszcze roślinne (olej palmowy, olej z ziaren palmowych, olej kokosowy), cukier, niskotłuszczowe kakao w proszku (17%), laktoza, aromaty, emulgator: lecytyna słonecznikowa. oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne. może zawierać gluten i orzechy. fantazyjne trufle o smaku kokosowym 200g składniki: tłuszcze roślinne (olej z ziaren palmowych, olej palmowy), cukier, niskotłuszczowe kakao w proszku (14%), serwatka w proszku, aromaty, tłuszcz kakaowy. oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne. może zawierać zboża zawierające gluten i orzechy. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Francja, Unia Europejska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: rakpol - dystrybucja s p. z o.o. ulica i numer: przemysłowa 1 kod pocztowy i miasto: 62-067 rakoniewice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 20 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 614 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2546 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,5 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 38 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 49 g |
| Cukry | 34 g |
| Zawartość węglowodanów | 36 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: