Tortilla bezglutenowa 180g Bezgluten
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 783322
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Tortilla bezglutenowa to propozycja dla wszystkich miłośników sycących dań meksykańskich, którzy z różnych powodów wykluczają lub ograniczają gluten w diecie. Wystarczy kilka ulubionych dodatków, by zmienić zwykłe placki w pyszne dania z tortilli na gorąco lub na zimno. Placki tortilla bezglutenowe powstały z mieszanki mąk i skrobi bezglutenowych wzbogaconych o oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia, czemu zawdzięczają swój delikatny smak i elastyczną strukturę. Doskonale sprawdzą się do przygotowania pikantnego burrito, serowych quesadilla czy nachosów, a zawinięte z kurczakiem i warzywami stworzą wrapy bezglutenowe idealne na piknik.
Parametry produktu
| Rodzaj | Paczkowany |
|---|---|
| Typ | Tortilla |
| Składniki | Skrobia (kukurydziana, z tapioki, ryżowa, ziemniaczana), woda, mąka (kukurydziana, ryżowa, jaglana, z siemienia lnianego, z zielonego groszku), substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; olej roślinny (słonecznikowy), błonnik (inulina, ziemniaczany, z zielonego groszku, ryżowy, z siemienia lnianego), substancja zagęszczająca: guma guar, guma ksantanowa, hydroksypropylometyloceluloza; sól, białko ryżowe, emulgator: lecytyna słonecznikowa; glukoza, substancja konserwująca: sorbinian potasu; aromaty. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 180 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Pl-089 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bezgluten sp. z o.o. ulica i numer: posądza 128 kod pocztowy i miasto: 32-104 koniusza pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 327 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1379 kJ |
| Zawartość białek | 2 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8,6 g |
| Cukry | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 58 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: