Tortilla Pszenna 280 g /4 szt. Mestemacher X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 400919_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
to cienkie placki z mąki pszennej. Idealnie nadaje się do dań kuchni meksykańskiej i śródziemnomorskiej. Jest to oryginalny, smaczny oraz łatwy w przyrządzeniu posiłek. Tortilla to doskonały pomysł na przyjęcia dla gości, na codzienne obiady i kolacje.
Parametry produktu
| Rodzaj | Paczkowany |
|---|---|
| Składniki | Wzbogacona mąka pszenna (mąka pszenna, węglan wapnia, żelazo, niacyna (b3), tiamina (b1)) , woda, olej rzepakowy, stabilizatory (glicerol, sól sodowa karboksymetylocelulozy); regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy); emulgator (mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych); substancja spulchniająca (węglany sodu); sól, gluten pszenny, substancje konserwujące (sorbinian potasu, propionian wapnia); aromat . |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 280 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,29 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: benus sp. z o. o. ulica i numer: marcelińska 92 kod pocztowy i miasto: 60-324 poznań pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 132 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po rozpakowaniu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu trzech dni. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Kuchenka mikrofalowa = 20 sec. (700 w) piekarnik = 1 min. (200°c) patelnia = 2 x 1 min. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 6 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,6 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 37,9 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 333 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 233 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 12 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 972 kJ |
| Wielkość porcji | 70 g |
| Zawartość białek | 8,5 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5,8 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 54,2 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 12 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 12 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 12 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 6 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | <1 |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 15 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
| Poziom znakowania Nutriscore | B |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: