Torby papierowe, 25 cm x 26 cm x 17 cm, brąz, z uchwytem 50 szt..
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 545234
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Torby papierowe, 25 cm x 26 cm x 17 cm, brąz, z uchwytem 50 szt..
Parametry produktu
| Kolor | brązowy |
|---|---|
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Podleganie produktu pod EUDR | PODLEGA EUDR - Tak, produkt zawiera lub był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Drewno |
| Waga jednostkowa brutto | 1,45 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: papstar polska ulica i numer: modrzewiowa 5 kod pocztowy i miasto: 64-320 buk / niepruszewo pl |
| Krótki opis marketingowy | Torby papierowe, 25 cm x 26 cm x 17 cm, brąz, z uchwytem 50 szt.. |
| Rodzaj produktu | Torba |
| Wymiary (SxWxG) | 26 x 25 x 17 cm |
| Materiał wykonania | Papier |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: