Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8586017254794
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Inspirowane Azją Tofu LUNTER marynowane jest doprawione najwyższej jakości sosem sojowym. Doskonale nadaje się na patelnię. Dwie minuty na patelni wystarczą, by smak Tofu był jeszcze bardziej intensywny. Tak przygotowane Tofu można podać z dowolnym dodatkiem.
Tofu marynowane zawdzięcza swój delikatny smak marynowaniu w oryginalnej mieszance przypraw i sosów. Dzięki temu nie wymaga szczególnego doprawiania.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C. również po otwarciu. i spożyć w ciągu 24 godzin.
Składniki
tofu (57 % nasiona soi, woda, wapń), marynata 8 % (woda, fermentowana soja, fermentowana pszenica - nie zawiera glutenu, sól, cebula, olej rzepakowy, czosnek, przyprawy, zioła).
Informacje o produkcie
Marka: LUNTER
Kraj pochodzenia: Słowacja
Masa brutto: 0,191 kg
✓ Produkt wegański
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 573/137 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Węglowodany | 1.8 g |
| Cukry | 0.5 g |
| Błonnik | 1 g |
| Białko | 14 g |
| Sól | 1 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: