Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 818171_wielopak_15
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Toffifee - orzech laskowy w karmelu, kremie orzechowym i czekoladzie.
Parametry produktu
| Smak | Czekoladowy, Orzechowy |
|---|---|
| Dodatki | Z karmelem, Z orzechami |
| Zawartość netto | 250 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,32 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), orzechy laskowe, syrop glukozowy, odtłuszczone mleko w proszku, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, miazga kakaowa, mleko zagęszczone odtłuszczone, zagęszczona słodka serwatka (z mleka), laktoza (z mleka), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, syrop sacharozowy, produkt z serwatki (z mleka), emulgator: lecytyny (z soi), sól, aromaty. może zawierać także migdały, orzeszki ziemne i inne orzechy |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: storck sp. z o.o. ulica i numer: przyokopowa 26 kod pocztowy i miasto: 01-208 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 521 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2177 kJ |
| Wielkość porcji | 250 g |
| Zawartość białek | 6 g |
| Zawartość soli | 0,27 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 29 g |
| Cukry | 48,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 58,9 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: