Tiger Naked Line Orange Mango 500ml
Wystaw opinię o produkcie
Tiger - Power is back. Zero sugar added.
Ten cukier pochodzi wyłącznie z owoców bo Tiger Hyper zawiera 20 % soku owocowego.
Arghhh, gotowy na piracką wyprawę?
Tiger Hyper Storm zabierze Cię w ekstremalny rejs przez morza i oceany, na końcu którego czeka na Ciebie tajemnicza mikstura na 20% soku z żeglarską nutą mangooo! Wszyscy na pokład, stawiamy żagle i ogień! To wszystko bez dodatku cukru!
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 453079
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Tiger - Power is back. Zero sugar added.
Ten cukier pochodzi wyłącznie z owoców.
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowany |
|---|---|
| Pojemność | 500 ml |
| Działanie | Energetyzujące |
| Składniki | Woda, sok jabłkowy z zagęszczonego soku (20 %), regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i cytryniany sodu; dwutlenek węgla, sok z mango z zagęszczonego soku (0,1 %), kofeina (0,03 %), inozytol, barwnik – karoteny, przeciwutleniacz – kwas askorbinowy, stabilizatory: guma arabska oraz estry glicerolu i żywicy roślinnej; aromaty, wzmacniacz smaku – erytrytol, substancje słodzące: sukraloza, acesulfam k; witaminy: niacyna, b6, b12 i kwas pantotenowy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,53 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mws sp. z o.o. ulica i numer: strefowa 13 kod pocztowy i miasto: 43-100 tychy pl |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 119 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Nie zamrażać. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Stosować z umiarem. nie mieszać z alkoholem. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Najlepiej smakuje schłodzony |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 10 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 41 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,12 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 2 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Niacyna (witamina B3, PP) | 7 mg/100g |
|---|---|
| Witamina B12 | 0,5 μg/100g |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,7 mg/100g |
| Witamina B6 (%RWS) | 50 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | napoje - proporcja przewyższająca 150 mg/l |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawartość kofeiny | 32 mg/100ml |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: