'Tel Aviv Cabernet Sauvignon Wino Czerwone Wytrawne 750 ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 931264
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Wino koszerne pochodzące z winorośli uprawianych na wzgórzach Judei. W smaku przywołuje wspomnienie czerwonej porzeczki oraz owoców jagodowych. Pozostawia delikatne i długie zakończenie.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Cabernet Sauvignon |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Czerwone mięso, Mięso grillowane |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Izrael |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 13,5 % obj. |
| Składniki | Winogrona, kwas winowy, dwutlenek siarki, siarczymy potasu, taniny, azot |
| Waga jednostkowa brutto | 1,4 kg |
| Region pochodzenia | Judean foothills |
| Winnica | Barkan winery |
| Inne oznakowanie etykiet | Judean foothills |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tim s.a. ulica i numer: t.regera 111 kod pocztowy i miasto: 43-382 bielsko-biała pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 125 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7,5 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: