Tassimo Jacobs Latte Macchiato Classico Kawa mielona 8 kapsułek i mleko 8 kapsułek 264 g X5
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 480253_wielopak_5
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Ciesz się pyszną kawą Latte Macchiato Jacobs przygotowaną przez Tassimo. Kuszące połączenie mleka, espresso oraz delikatnej pianki w trzech cieszących oko warstwach. Doskonały smak kawy Tassimo to sekret kapsułek TDISC. Nasze kapsułki zawierają 100% mielonej kawy. Każda z nich jest hermetycznie zamknięta, co gwarantuje najwyższą jakość kawy w filiżance.
Parametry produktu
| Rodzaj | W kapsułkach |
|---|---|
| Zawartość netto | 264 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | śmietanka (z mleka) (46%), kawa mielona (21%), cukier (20%), zagęszczone białka mleka, woda, sól, minerały mleka, substancja zagęszczająca (E414), regulator kwasowości (E331). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,39 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: jacobs douwe egberts ulica i numer: taśmowa 7 kod pocztowy i miasto: 02-677 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 75 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przez nasłonecznieniem. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 264 g |
|---|---|
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,32 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 7,1 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 31 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 90 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 128 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 376 kJ |
| Zawartość białek | 0,3 g |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 6,1 g |
| Cukry | 2,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,4 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: