Tassimo Jacobs Espresso Classico Kawa mielona 16 kapsułek 118,4 g X5
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 480345_wielopak_5
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Espresso o intensywnym, a jednocześnie harmonijnym smaku, bogatym aromacie i kremowej konsystencji. 100% kawa Arabica. Doskonały smak kawy Tassimo to sekret kapsułek TDISC. Nasze kapsułki zawierają 100% mielonej kawy. Każda z nich jest hermetycznie zamknięta, co gwarantuje najwyższą jakość kawy w filiżance.
Parametry produktu
| Rodzaj | W kapsułkach |
|---|---|
| Zawartość netto | 118,4 g |
| Typ | Espresso |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | kawa mielona |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: jacobs douwe egberts ulica i numer: taśmowa 7 kod pocztowy i miasto: 02-677 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 75 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed nasłonecznieniem |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 8 g |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: