Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 951493-N_wielopak_8
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Pamiętasz smak i zapach dorodnych polskich borowików, ich błyszczące od porannej rosy kapelusze? Pewnie chciałbyś zachować wspomnienie jesiennego lasu na dłużej. Na szczęście możesz wracać do niego za każdym razem, gdy wybierasz serek TARTARE Borowikowy Las. Intensywny aromat i bogaty smak zaostrzą Twój apetyt na pożywne śniadanie lub szybką przekąskę.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Kanapkowy |
| Smak | Smakowy |
| Składniki | ser twarogowy, pasta borowikowa 5% (woda, borowiki 20%, aromat , cebula, czarny pieprz), sól |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Czechy |
| Zawartość netto | 140 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Czechy |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Mleczarnia "Turek" Sp. z o.o. Ulica i numer: Milewskiego 11 Kod pocztowy i miasto: 62-700 Turek PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | do bezpośredniego spożycia po otwarciu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 249 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1028 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,1 g |
| Zawartość soli | 0,98 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 23 g |
| Cukry | 3,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,3 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: