TaoTao Sos Worcester 150 ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 377309
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Nowość od TaoTao - sos Worcester. Idealny do marynowania mięs, ryb i warzyw.
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Smak | Słony, Słodki, Kwaśny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Przeznaczenie | Idealny do sosów, gotowania oraz sałatek. |
| Składniki | Woda, ocet, cukier, barwnik: karmel; cebula (5%), czosnek (4%), pasta z tamaryndowca (3%), przyprawy, sól, wodorosty wakame (undaria pinnatifida), ekstrakt z głogu. |
| Zawartość netto | 150 ml |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Chiny |
| Waga jednostkowa brutto | 0,3 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tan-viet international p.s.a. ulica i numer: marco polo 9 9 kod pocztowy i miasto: 83-031 łęgowo pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Sposób obróbki produktu | Gotowy do jedzenia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 86 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 367 kJ |
| Zawartość białek | 1 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0 |
| Cukry | 17 g |
| Zawartość węglowodanów | 20 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: