Talerz głęboki 20cm ZELIE
Wystaw opinię o produkcie
Klasyczna kolekcja z białego szkła hartowanego. Poprzez specjalny proces hartowania materiał ten zyskuje bardzo wysoką odporność na zadrapania i uderzenia. Gładka powierzchnia
Niska cena i wysoka jakość powodują, iż kolekcja Zelie jest używana nie tylko w gospodarstwach domowych, ale również w profesjonalnych lokalach gastronomicznych.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 276740
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Materiał | Szkło hartowane |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Kształt | Okrągły |
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość użycia w mikrofali |
| Pojemność | 120 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Dajar Sp. z o. o.Ulica i numer: Połtawska 6Kod pocztowy i miasto: 75-072 Koszalin PL |
| Rodzaj produktu | Talerz głęboki |
| Wymiary (SxWxG) | 20 x 2,5 x 20 cm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: