Talerz deserowy 19 cm turkusowy Diwali
Wystaw opinię o produkcie
Talerz deserowy 19 cm wykonany ze szkła.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 629514
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Materiał | Szkło |
|---|---|
| Kolor | Turkusowy |
| Kształt | Okrągły |
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość użycia w mikrofali |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Dajar Sp. z o. o.Ulica i numer: Połtawska 6Kod pocztowy i miasto: 75-072 Koszalin PL |
| Rodzaj produktu | Talerz |
| Wymiary (SxWxG) | 19 x 1,7 x 19 cm |
| Zawartość zestawu | Talerz deserowy 19 cm |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: