Talerz deserowy 19 cm Diwali Granit
Wystaw opinię o produkcie
Talerz deserowy 19 cm wykonany ze szkła.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 58348
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Talerz deserowy 19 cm wykonany ze szkła.
Parametry produktu
| Materiał | Szkło |
|---|---|
| Kolor | Szary |
| Kształt | Okrągły |
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość użycia w mikrofali |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dajar sp. z o. o. ulica i numer: połtawska 6 kod pocztowy i miasto: 75-072 koszalin pl |
| Rodzaj produktu | Talerz |
| Wymiary (SxWxG) | 19 x 1,7 x 19 cm |
| Zawartość zestawu | Talerz deserowy 19 cm |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: