Talerz 28cm Burger
Wystaw opinię o produkcie
Talerz wykonany ze szkła hartowanego, tzn. naprzemiennie ogrzewanego i chłodzonego strumieniem powietrza w celu zagwarantowania lepszej jakości i wytrzymałości na wstrząsy i uderzenia.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 686951
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Materiał | Szkło hartowane |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Kształt | Prostokątny |
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość użycia w mikrofali |
| Waga jednostkowa brutto | 0,58 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Dajar Sp. z o. o.Ulica i numer: Połtawska 6Kod pocztowy i miasto: 75-072 Koszalin PL |
| Rodzaj produktu | Talerz |
| Wymiary (SxWxG) | 28 x 1 x 23 cm |
| Zawartość zestawu | 1 x Talerz 28cm |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: