Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 178342_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Sos TABASCO to doskonały dodatek do pizzy, sałatek, owoców morza i pieczonych ziemniaków. Wzbogaca smak innych sosów, dressingów i wszelkich zup.
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Pojemność | 60 ml |
| Rodzaj sosu | Chili, Pikantny |
| Smak | Pikantne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Stany Zjednoczone |
| Przeznaczenie | do grilla, do mięs, do pieczeni, do pizzy, do potraw chińskich, do potraw smażonych, do ryb, do wędlin, do każdego rodzaju potraw, inne |
| Składniki | ocet, czerwona ostra papryka (19%), sól. |
| Zawartość netto | 60 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: develey polska sp. z o.o. ulica i numer: batalionu platerówek 3 kod pocztowy i miasto: 03-308 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 396 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Przed użyciem wstrząsnąć. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 16 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 67 kJ |
| Wielkość porcji | 5 ml |
| Zawartość białek | 1 g |
| Zawartość soli | 1,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,7 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,6 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 12 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: